SLUŽBY V OBLASTI REALITNÉHO TRHU

Letecké zábery, ktoré je dnes možné vďaka dronom obstarať omnoho jednoduchšie ako kedysi, prinášajú na trh silný marketingový nástroj. Reality predávané prostredníctvom inzerátov a rôznych ponúk na internete vyzerajú obsahom veľmi podobne. Je pochopiteľné, že v textovej časti toho veľa zmeniť nejde, ale dá sa to v tej vizuálnej časti? Samozrejme! Letecká fotografia má pre potencionálneho zákazníka podstatne vyššiu hodnotu ako klasická snímka zo zeme, pretože ponúka netradičný pohľad na samotnú nehnuteľnosť a jej okolie. Letecké zábery z dronu majú v oblasti realitného trhu veľký potenciál, či už predávate alebo kupujete. Letecké foto alebo video je možné využiť pri všetkých typoch nehnuteľností ako je pozemok alebo záhrada, bytový dom alebo klasický dom, architektonické skvosty a iné objekty. Týmto sa odlíšite od svojej konkurencie a svoju prezentáciu tak postavíte na vyššiu a profesionálnejšiu úroveň.

Pohľad zhora ponúka nový a netradičný rozmer pri vnímaní priestoru z fotografií.

Nový marketingový nástroj, s ktorým sa odlíšite od konkurencie a pritiahnete nových záujemcov.

Prostredníctvom 360° fotografií ukážete Vaše reality bez potreby fyzickej obhliadky.

Pohľadom zhora dotvoríte predstavu o priestore, ktorá má pri tvorbe projektovej dokumentácie svoje opodstatnenie.

LETECKÉ FOTO POZEMKU

Záujemca o kúpu pozemku má vďaka leteckej fotografii lepšiu predstavu ako pozemok vyzerá, lepšie vníma jeho tvar a hranice pozemku (vďaka približnému zakresleniu do fotografie) a v neposlednom rade spoznáva okolie.

LETECKÉ FOTO STAVBY

Doplnením ponuky alebo portfólia o letecké zábery budov a rôznych iných stavebných objektov sa jednak odlíšite od ostatných a zároveň zvýrazníte samotný objekt a prostredie, do ktorého je tento objekt vsadený.

360° PANORÁMA

V súčasnosti je virtuálna realita skvelým nástrojom na to, aby si Váš klient mohol prezrieť exteriér a interiér z pohodlia domova jednoduchým klikaním, približovaním a posúvaním. Jedna 360° fotografia sa vytvorí zlúčením viacerých fotografií do jednej. Ak vytvoríte takýchto 360° panorám viacero (napr. v každej izbe rodinného domu jednu panorámu), môžete ich spojiť do jedného celku a medzi jednotlivými panorámami sa preklikávate na ďalšie. Takýto celok umožňuje prehliadať nasnímané priestory 24 hodín denne 7 dní v týždni – jednoducho bez obmedzenia a odkiaľkoľvek. Skvelé, nie?
Panoráma na tejto stránke poslúžila architektovi na orientáciu v danej lokalite, pričom k pozemku vzdialenému vyše 300 km vôbec nemusel chodiť.

LETECKÉ VIDEO POZEMKU

LETECKÉ VIDEO OBJEKTU

VŠETKY LETECKÉ SLUŽBY VIEME REALIZOVAŤ AJ AKO POZEMNÉ

Vzhľadom na niekoľkoročné skúsenosti v oblasti video produkcie Vám vieme vyhotoviť skvelé video aj z interiéru. Strih a doplnenie hudby je samozrejmosťou. V interiéri pre Vás vieme vyhotoviť aj 360° panorámy. Ideálne je kombinovať letecké video spolu s tým pozemným, vďaka čomu má takýto celok najväčšiu výpovednú hodnotu. Ako vyzerá spojenie leteckého videa s pozemným si môžete pozrieť v Galérii.

ZAUJALI SME VÁS?

Reality prezentované týmto novým spôsobom posúvajú úroveň Vašej prezentácie na vyšší level. Neváhajte nás kontaktovať a dajte priestor leteckým záberom vo Vašich ponukách.