LETECKÉ FOTO A VIDEO

Letecké foto a video má široké využitie v mnohých oblastiach. Môže slúžiť ako základný marketingový nástroj pre reklamné agentúry či spoločnosti, ktoré chcú prezentovať seba a svoje produkty alebo služby. Letecké zábery zobrazujúce stavby a iné nehnuteľnosti sú pre realitných maklérov, developerov či architektov nepochybne veľmi prínosné. Svoje využitie majú letecké zábery aj pri vykonávaní inšpekčných prác vo výškach vďaka čomu už nie je potrené pravidelne volať špecialistov s istením.

ZÁKLADNÁ SLUŽBA ZAHŔŇA

  • Konzultácie a dohodnutie detailov leteckých prác
  • Plánovanie letu podľa typu vzdušného priestoru
  • Kontakt s pracovníkom riadenia letovej prevádzky (ak je potrebný)
  • Letecké práce
  • Odovzdanie záberov z dronu klientovi

POSTPRODUKCIA

Spracovanie surových fotiek či videí z UAV je doplnkovou službou. V rámci úpravy fotiek hovoríme o úprave farieb a ďalších parametrov, ktoré majú za úlohu dodať fotke profesionálny vzhľad. Pri videu ide o strih záberov, zladenie s hudbou a samozrejme aj úprava farieb. V rámci videa je možné využiť aj pozemné zábery a tie kombinovať s leteckými. Cena sa odvíja od náročnosti samotného projektu, ktorý nám zadáte a preto je táto služba naceňovaná zvlášť.

LETECKÉ MAPOVANIE A 3D MODELY

Letecké zábery je možné využiť na tvorbu rôznych 3D modelov ako sú napr. sochy, budovy či lomy. Môže ísť o merateľné ale i nemerateľné snímkovanie. Pokiaľ máte záujem o letecké práce v oblasti geodézie a kartografie, kontaktujte nás a my Vám vypracujeme cenovú ponuku šitú na mieru.

GEODETICKÉ A KARTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Spoločnosť je držiteľom oprávnenia na výkon geodetických a kartografických činností v katastri nehnuteľností, v stavebníctve (inžinierska geodézia) a na činnosti súvisiace s tvorbou informačných systémov o území.

Spoločnosť Geodetics s.r.o. (pod ktorú patrí značka Lety Dronom) je na trhu etablovaná už viac ako 10 rokov.  Cieľom spoločnosti je byť stabilným, dôveryhodným, efektívnym a akceptovaným poskytovateľom kvalitného portfólia geodetických prác a súvisiacich služieb so zameraním na plnú spokojnosť klienta, dosiahnuť dlhodobý hospodársky úspech, neustále rozvíjať osobný a kariérny rast zamestnancov, prinášať vysoko kvalitné riešenia a byť modernou a inovatívnou spoločnosťou.

Inžinierska geodézia
Kataster nehnuteľností
Laserové skenovanie